פרופיל החברה

חברת תרגום "ליטרה" נוסדה בשנת 1992. החברה מספקת שירותי תרגום מקצועיים עבור לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד. בין לקוחותינו משרדים ממשלתיים (כגון "המוסד לביטוח לאומי"), משרדי עו"ד, חברות ישראליות (כגון "דניה סיבוס" ועוד), עמותות שונות (עמותת "אדם טבע ודין", עמותת "משפחה חדשה" וכו'), מכללות ואוניברסיטאות ועוד…

שירותי תרגום בחברתנו מתבצעים על ידי מתרגמים ועורכים מקצועיים, בעלי תארים מתקדמים בתחומים הרלוונטיים. לכל תרגום ותרגום נבחר המתרגם המתאים ביותר על ידי בחינת שפת האם, ובחינת תחום המומחיות של כל מתרגם.

אנו מציעים מגוון שירותי תרגום מקצועיים
והנפוצים בהם הם תרגום משפטי למשרדי עורכי דין וערכאות משפטיות, תרגום אתרים מקצועי, כלומר הוספת שפה נוספת אל אתר האינטרנט שלכם, תרגום טכני מקצועי בתחומים מגוונים של הוראות יצרן, הוראות הפעלה ומפרטים טכניים, תרגום רפואי מקצועי ובנוסף, בין שירותי תרגום שלנו אנו להציעים תרגום מסמכים וטקסטים עבור פרוייקט תרגומים בכל קנה מידה אל למעלה מ-20 שפות.

המתרגמים שלנו נבחרים בקפידה רבה והינם בעלי ניסיון רב במלאכת תרגומים. כל מתורגמן שולט בשפת המקור ובשפת היעד ברמת שפת אם וכמובן מומחה בתחום התרגום הספציפי.

בקרת איכות לכל תרגום
תרגומים עוברים בדיקה קפדנית של עורכים לשוניים ומתרגמים נוספים על מנת להבטיח את איכות התרגום. בקרת איכותו של תרגום מטעם מתרגם מקצועי נוסף מקטינה את הסיכויים לתיקונים נוספים ומבטיחה תרגום איכותי ומדויק.

אנו מציעים שירותי תרגום בשפות תרגום : אנגלית, רוסית, עברית, גרמנית, ספרדית, פורטוגזית, רומנית, ליטאית, ערבית בולגרית, צרפתית, פולנית, הונגרית, אוקראינית, איטלקית, טורקית ועוד…

ברשותנו הציוד והניסיון הדרושים לשרות מהיר ואיכותי של הלקוחות.

נשמח להעמיד את שרותינו המקצועי לרשותכם בכל עת.

נשמח להעמיד את שירותינו לרשותכם

ניתן להזמין ולקבל תרגום מאמרים או מסמכים בלי להגיע למשרדנו. לשם כך יש לשלוח אלינו את המסמכים בדואר, דואר אלקטרוני או פקס.
העבודה המוכנה תשלח אליכם בדואר.

את התשלום ניתן לבצע בכרטיס אשראי.

translate_570_013

נגישות
Call Now Button