שירותי תרגום

שירותי תרגום הם אולי לא משהו שכל אחד מאיתנו נזקק לו לעתים קרובות, אך עם זאת רבים יגלו במועד זה או אחר שהוא דרוש להם. אם משום שהם מהגרים או נוסעים לארץ זרה לצורך מגורים, עבודה או לימודים, אם מכיוון שהם מנהלים חברה גדולה ומעוניינים ליצור קשרים עסקיים עם חברות אחרות שאינן ישראליות, אם משום שהם חפצים להתחתן בחו"ל, לקבל אזרחות או דרכון זר, ומסיבות רבות נוספות.

וכאשר צץ הצורך, יש מן הסתם גם רצון בעבודה ברמה גבוהה שנעשית בידי איש מקצוע המתמחה בתחום, כי בניגוד לתחומים או נושאים אחרים בהם ניתן לפעמים להתפשר או אפילו להסתפק במועט, בכל הקשור בקבלת שרותי תרגום רצוי מאוד שלא להתפשר ולחפש אחר המיטב. כלומר, לוודא שמי שיבצע את העבודה יעשה זאת לא רק כראוי אלא ללא דופי, במיומנות ועם ניסיון.

מדוע זה כל כך מהותי? מכיוון שבכל מה שנוגע לתרגומם של מסמכים, טקסטים, חוזים, מאמרים, תעודות, מחקרים, אתרי אינטרנט, עלונים וכדומה, אם רוצים לזכות לתוצאות בסטנדרטים הכי גבוהים שקיימים, ללא פגמים, אין מקום לפשרות. כי לפעמים, גם טעויות קטנות שעשויות להיראות זניחות עלולות להיות בסופו של דבר רציניות.

לא כולם מודעים לכך, אבל חשוב לדעת שמדובר בתהליך שדורש לא רק הכרות עם שתי השפות, המקור והיעד, על בוריין. אלא גם בקיאות בנושא בו עוסק המסמך או הטקסט. כלומר, לא די שאיש המקצוע יהיה דובר השפות ויכיר היטב את המבנה והדקדוק שלהן, אלא גם יהיה בעל הבנה וידע נרחב בתחום הרצוי, אם הוא משפטי או רפואי, טכני או מדעי, עסקי או ספרותי וכן הלאה.

שירותי תרגום מקצועיים לכל צורך ומטרה בחברת ליטרה

החברה קיימת משנת 1992 ומספקת את שירותיה ללקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי כאחד, ביניהם – חברות, משרדי עריכת דין, עמותות, אוניברסיטאות ומכללות, משרדים ממשלתיים וגופים ציבוריים לצד אנשים פרטיים שנחוצה להם עבודה חד פעמית.

את צוות המתרגמים והעורכים המסור בחרנו בקפידה וכולם בעלי תארים אקדמיים שונים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהפעולה מתבצעת בידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים בהתאם לתחום הרלוונטי, אל למעלה מעשרים שפות, מהמדוברות והנפוצות יותר כמו –

אנגלית, צרפתית, רוסית, איטלקית, ספרדית, ערבית, גרמנית. דרך – יוונית, טורקית, רומנית, הונגרית, צ'כית, הולנדית, פולנית, אוקראינית. וכלה בשפות נדירות כמו – סינית, יפנית, אמהרית, פינית, תאילנדית ופורטוגזית.

כך שכמעט לכל דרישה תמצאו מענה, ובמקרה ויש לנו ספק זה או אחר בנוגע ליכולתנו לבצע עבודה העוסקת בנושא מסוים, אנו שומרים על יושר ואמינות ולא מקבלים אותה. כמו כן אנחנו מוודאים שתתבצע בקרת איכות ועריכה קפדניות, ועמידה בלוחות זמנים הוא אחד העקרונות המהותיים המנחים אותנו.

אז אם אתם מחפשים שירותי תרגום מקצועיים, טכניים, רפואיים, משפטיים, מדעיים, ספרותיים, פיננסיים, עסקיים או פרטיים, אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל מועד, להתוודע אלינו ולקבל אינפורמציה מסודרת. דבר נוסף שאנו מציעים ללקוחותינו היא האפשרות לוותר על הגעה למשרדי החברה ובמקום זה לשלוח את המסמכים בדואר, באימייל או בפקס ולקבל אותם חזרה בדואר, מה שחוסך לא מעט זמן ומאמץ.

מסמכי הגירה, תעודות לידה, נישואין או גירושין, תעודות מקצוע או בגרות, פרוטוקולים, חוזים, דו"חות, כתבי תביעה, תמציות רישום, אתרי אינטרנט, פטנטים, ועוד.

שפה רהוטה, תוכן איכותי, יחס אדיב, מיומנות וניסיון, אתם מקבלים הכל תחת קורת גג אחת. צרו עמנו קשר, מלאו את הטופס בתחתית העמוד, הרימו טלפון או שלחו לנו מייל, ונדאג לספק לכם את מבוקשכם.

נשמח להעמיד את שירותינו לרשותכם

ניתן להזמין ולקבל תרגום מאמרים או מסמכים בלי להגיע למשרדנו. לשם כך יש לשלוח אלינו את המסמכים בדואר, דואר אלקטרוני או פקס.
העבודה המוכנה תשלח אליכם בדואר.

את התשלום ניתן לבצע בכרטיס אשראי.

translate_570_020

Check Also

חברות תרגום

לכל אחד מאיתנו שפת האם שלו, השפה שלמד מינקות, השפה בה הוא שולט, השפה בה …

נגישות
Call Now Button