תרגום אתרים

אם אתם מעוניינים שאתר החברה או בית העסק שלכם יגיע לכמה שיותר גולשים, אל דוברי עברית, ערבית ורוסית, וגם אם אתם מעוניינים להגיע אל ציבור רחב לא רק בארץ אלא גם ברחבי העולם. אם כך, עליכם לוודא שכל האינפורמציה בו תהיה נגישה ביותר משפה אחת, בהתאם לצרכים ולהעדפות שלכם.

לשם כך קיים שירות תרגום אתרים, והוא זה שיהפוך את השירות שאתם מציעים או את המוצר שאתם מוכרים לנגיש גם למי שאינו דובר את השפה העברית. לפעולה זו משמעות רבה, כיוון שהיא יכולה לסייע רבות להצלחת העסק. ובמקרה שמדובר במוסד, ארגון, עמותה, או כל קבוצה עם מטרה מסוימת, לקדם את האג'נדה או לגייס חברים נוספים.

תרגום אתרים – לפנות אל קהל היעד ולזכות לחשיפה רחבה

כיוון שכבר אין כל ספק בנוגע לכוחו של האינטרנט ולתפקידו בעולם המערבי, אין חברה או ארגון, גדולים או קטנים, שאין להם אתר משלהם. אבל כאשר מקימים אותו בשפה אחת בלבד, בעצם מונעים מהמון אנשים שעשויים להיות בעלי עניין, להתוודע אליו. וככה זה כשהמידע בו ניתן רק בעברית, אז אוכלוסיה דוברת ערבית או רוסית עלולה להיתקל בלא מעט קשיים ואפילו לוותר ולעבור הלאה.

בנוסף, כמו שידוע לכולם, אנגלית היא שפה בינלאומית, כך שאם חשוב לכם להיחשף למבחר קהלים ולא רק ברחבי הארץ, אין ברירה בימינו אלא לבצע פעולת תרגום אתרי אינטרנט לאנגלית. השאלות הנשאלות הן כיצד? למי פונים לצורך ביצוע המלאכה? האם אפשר לעשות את זה בעצמכם או בעזרת מישהו שאתם מכירים שיכול לעזור?

מן הסתם מומלץ שלא ורצוי מאוד לקבל סיוע מאנשי מקצוע, כלומר, ממי שעוסק בכך, בעל ידע, הבנה וניסיון הולמים, שניתן לסמוך עליו, שאין כל חשש שיעשה טעויות, אפילו מזעריות. שבקיא בטרמינולגיה, במושגים ובמונחים בתחום וידע איך להעביר את המשמעות כפי שהיא, באיכות גבוהה וללא פגמים.

וזה מה שחברת ליטרה עושה, אנחנו מתמחים במתן כל שירותי התרגום – החל מרפואי או מדעי, דרך משפטי או טכני ועד עסקי או פרטי, כולל כמובן שירותי תרגום אתרים. כך שאם זה מה שנחוץ לכם, לא משנה מהן שפות המקור והיעד, ואתם חפצים בעבודה ברמה הכי גבוהה שיש, אל תהססו לפנות אלינו.

בליטרה אנו מקפידים שכל מסמך או טקסט שעובר תחת ידינו יעבור בקרת איכות ועריכה לשונית, כדי שהתוצאות יהיו לא פחות ממושלמות. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, לשאול שאלות, לקבל מידע והצעת מחיר.

חשוב שתדעו שאין אפילו צורך להגיע אל משרדי החברה, את העבודות אפשר לשלוח גם בדואר, בפקס או באימייל.

השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם עם מענה תוך זמן קצר.


נשמח להעמיד את שירותינו לרשותכם

ניתן להזמין ולקבל תרגום מאמרים או מסמכים בלי להגיע למשרדנו. לשם כך יש לשלוח אלינו את המסמכים בדואר, דואר אלקטרוני או פקס. העבודה המוכנה תשלח אליכם בדואר.
את התשלום ניתן לבצע בכרטיס אשראי.

 

translate_570_019

Check Also

תרגומי מסמכים

חברת ליטרה מתמחה בתרגום מסמכים באופן מקצועי מהיר ויעיל, יש לנו את כל הידע בתחום …

נגישות
Call Now Button