תרגום טכני

אם נחוץ לכם תרגום טכני, תרגום רפואי או משפטי, עסקי או שיווקי ואם פרטי, אם דרוש לכם תרגום מקצועי של מסמכים או תעודות, חוזים או הסכמים, דרכונים או אשרות, את המענה תוכלו למצוא בליטרה לצד מבחר עבודות תרגום מקצועיות נוספות ולוודא שהעבודה מתבצעת בסטנדרטים הגבוהים ביותר שייתכנו.

תרגום מקצועי בידי מתרגמים מוסמכים בלבד

עבודת תרגום שפות היא פעמים רבות הכרח ולאו דווקא רצון, כמו למשל במקרים בהם יש צורך בתרגום משפטי של חוזים, צוואות, ייפויי כוח, פסקי דין, הסכמים וכדומה, בתרגום מסמכים רפואיים, בתרגום עסקי של דו"חות, מסמכי בנק, הנפקות לציבור ועוד, ובמקרים של הגירה או מעבר למדינה אחרת לצורך לימודים או מגורים ואפילו על מנת להתחתן.

אלה הן רק כמה דוגמאות בהם נחוצה עבודת תרגום מקצועי בידי מתרגם מוסמך. אך לעתים קיים קושי המתלווה אל הצורך בתרגום, כיוון שלא רק שצריך למצוא מתרגם שעוסק בתרגום מהשפה בה כתוב המסמך אל השפה אליה אנו מעוניינים לתרגם אלא יש אלמנט נוסף מהותי והוא ידע והבנה בתחום הספציפי.

לא כל מתרגם עוסק בתרגום כל סוגי המסמכים (רפואיים, משפטיים, טכניים, עסקיים/פיננסיים, שיווקיים), כמעט ואין מתרגמים המתמחים בכל הסוגים גם יחד ואם ישנם הם מעטים. כמו שבתחום הרפואה ישנם רופאי משפחה, רופאי עור, מנתחים, פסיכיאטרים וכן הלאה כך גם בתרגום, עם זאת לא כל חברה מקפידה על כך.

אם כן כאשר נוצר צורך בתרגום הולם יש לוודא שהמתרגם אינו רק מוסמך ומנוסה בעבודות תרגום אלא גם בעל ידע והתמחות בטרמינולוגיה, בנושא המדובר ובתחום בכלל. לכן כה מהותי להיות בררנים ולבחור בחברת תרגום מהימנה, המעסיקה מתרגמים בעלי תחומי התמחות שונים שיעשו עבודה ללא דופי וללא פגם.

תרגום טכני – מהו ומתי הוא נחוץ?

תרגום טכני כשמו כן הוא, מתייחס לתרגום מסמכים טכניים כמו – הוראות יצרן, מפרט טכני, הוראות הפעלה ומדריכי משתמש, בין אם מדובר על ציוד, מוצר או מצרך ובו הוראות הפעלה או הדרכה לציבור הרחב (מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, מוצרי צריכה) ובין אם הם מיועדים לאנשי מקצוע (טכנאים, מהנדסים, אנשי מחשבים ועוד).

תרגום מעין זה דורש דיוק רב והבנה מלאה של המונחים, המושגים וההקשרים, תרגום זה דומה יותר לתרגום משפטי או רפואי מאשר לתרגום ספר או אתר אינטרנט, אפשר להבין מדוע, כך שבמקרה של תרגום טכני החשיבות והמשמעות של הסמכה ומומחיות היא אפילו גדולה יותר.

ליטרה מספקת שירותי תרגום כבר למעלה מעשרים שנים, באיכות וברמה בלתי מתפשרות, לקוחותינו מגיעים מן המגזר הפרטי והעסקי כאחד, אם יש בידיכם מסמך או עבודה הדורשים תרגום אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל מענה ראוי.


נשמח להעמיד את שירותינו לרשותכם

ניתן להזמין ולקבל תרגום מאמרים או מסמכים בלי להגיע למשרדנו. לשם כך יש לשלוח אלינו את המסמכים בדואר, דואר אלקטרוני או פקס. העבודה המוכנה תשלח אליכם בדואר.
את התשלום ניתן לבצע בכרטיס אשראי.

 

translate_570_018

Check Also

תרגומי מסמכים

חברת ליטרה מתמחה בתרגום מסמכים באופן מקצועי מהיר ויעיל, יש לנו את כל הידע בתחום …

נגישות
Call Now Button