תרגום להגירה

נכון להיום, ישנן ארצות בעלות מדיניות גמישה בעניין הגירה. ארצות אלה מוכנות לקלוט מהגרים חדשים וביניהן ארצות כמו קנדה, ארצות הברית, אוסטרליה, ניו זילנד. קיימות תוכניות המאפשרות לקבל אזרחות בכל אחת ממדינות אלה. חברת "ליטרה" תרגומים מסייעת במשך 20 שנים למעונינים בתרגום להגירה ובעריכה של מסמכים למטרות הגירה.
 
הגירה לקנדה
קנדה היא מדינת הגירה אשר קולטת ופותחת את שעריה למהגרים ופליטים מיותר מ-240 – מדינות ברחבי העולם.
קנדה היא מדינה רב תרבותית בה מדוברות יותר מ-50 שפות שונות.
בכל שנה מגיעים לקנדה כ-250,000 מהגרים מכל רחבי העולם.
על פי סקרי האו"ם ולאורך שנים, דורגה קנדה כבעלת רמת איכות החיים מהגבוהות בעולם.
קנדה נחשבת כמדינה ליברלית וסובלנית במיוחד אשר פותחת את שעריה לכל ואף מכירה בזכויותיהם של זוגות חד מיניים וידועים בציבור.
קנדה ידועה ביופיה ובאוצרות הטבע השוכנים בה ומפורסמת בזכות הרי הרוקי ומפלי הניאגרה.
השפות הרשמיות של קנדה הן אנגלית וצרפתית, כאשר רוב דוברי הצרפתית חיים במחוז קוויבק.
באינטרנט ניתן למצוא מידע רב על ויזות הגירה, רישיונות עבודה, האופן בו נרכשים אזרחות קנדית ודרכון קנדי, נוהלים ותקנות, המלצות, וכמובן החדשות הטריות ביותר בתחום.

הגירה לקנדה היא תהליך מורכב, ארוך ויקר ויאלץ אתכם להתמודד עם הבירוקרטיה של  Citizenship,Immigration Multiculturalism Canada – מחלקת ההגירה הפדראלית של קנדה.  קציני המחלקה מקפידים על מילוי כל הדרישות על פי החוק והנוהלים הפנימיים של מחלקת ההגירה.
לקנדה יש מערכת הגירה מסודרת עם חקיקה, תקנות, ונוהלים אדמינסטרטיביים ברורים. יש מספר רב של דרכים להגר לקנדה. על המבקש/ת חלה חובת ההוכחה כי הוא או היא עומדים בקריטריונים הקבועים בחוק.

מה הם המסמכים הדרושים להגירה חוקית לקנדה?
·          מסמכים המראים את מעמדך החוקי במדינתך- אזרחות וכו'
·          מסמכים המעידים על נסיון מקצועי
·          תעודות בדבר השכלה
·          תעודת יושר מהמשטרה
 
חברת ליטרה תוכל לספק לכם שירותי תרגום לכל המסמכים הדרושים לצורכי הגירה.
מידע נכון ועדכני ביותר אודות התהליך:
• Citizenship and Immigration Canada
http://www.cic.gc.ca
 
• Immigration Quebec
http://www.immq.gouv.qc.ca
 

הגירה לאוסטרליה
כדי להגר לאוסטרליה, אין צורך להוכיח קשר משפחתי לאוסטרליה או להיוולד באוסטרליה. אוסטרליה מקיימת מדיניות הגירה ליברלית יחסית, המאפשרת למועמדים מכל העולם לקבל ויזת עבודה זמנית או קבועה על סמך כישורים מקצועיים, השכלה אקדמית וידיעת אנגלית.
תרגום להגירה שתידרשו להציג במידה ותרצו להגר לאוסטרליה:
·          תעודת יושר מהמשטרה
·          מבחן בריאות, בדיקה רפואית
·          תעודת מקצוע של המקצוע המבוקש + ניסיון תעסוקתי מוכח
התעריף להגשת ויזה כיום הוא 1795 דולר אוסטרלי למשפחה (1388 דולר אמריקאי). בנוסף יש הוצאות כגון בדיקות רפואיות, אישורים על הכשרה מקצועית, תעודות יושר וכד'. התהליך אורך בין חצי שנה לשנה, ועשוי לעלות כמה אלפי דולרים אם מחליטים לקחת סוכן הגירה, צעד מקובל ביותר.
 
מידע נכון ועדכני ביותר אודות תהליך ההגירה לאוסטרליה
http://australia.gov.au/topics/immigration

הגירה לארה"ב
ארצות הברית מכניסה בשעריה בין 700,000 ל- 900,000 מהגרים חוקיים בכל שנה. מספר זה אינו משקף את מספר האנשים המתיישבים באופן חוקי בארה"ב בפועל, אלא מייצג את מספר האנשים אשר ניתנה להם תושבות קבע ("גרין קארד"), כמחצית מהם מתגוררים עוד קודם לכן בארה"ב, חלקם באופן בלתי חוקי ואחרים באופן חוקי על בסיס אשרות זמניות. סטטיסטיקות של לשכת מפקד האוכלוסין מצביעות על כך שבמרץ 2005 הושג שיא חדש של 35 מיליון זרים ילידי ארצות אחרות בארה"ב. המידע מצביע גם על כך, כי חמשת השנים שבין 2000 ל- 2005 היו חמשת השנים עם כמות המהגרים הגדולה ביותר בהיסטוריה של ארצות הברית, קרי, 7.9 מיליון מהגרים חדשים (חוקיים ובלתי חוקיים) אשר התיישבו בארצות הברית.
המסמכים הדרושיםעל מנת שחברת ליטרה תרגומים תוכל לספק גם לכם תרגום להגירה איכות: תלושי משכורת אחרונים,  תצלום תעודת שחרור (לרבות אישור על תשלום לשנת הלימודים הקרובה) הם המסמכים הנדרשים בכל טופס ויזה לארה"ב. מלבדם כדאי לקחת גם מסמכים נוספים המראים על המחויבות שלכם לשוב לארץ לאחר התקופה המיוחלת, כמו אישור לימודים, חוזה שכירות (כשמדובר בויזת תייר), הוכחה לקשרים משפחתיים מדרגה ראשונה ועוד.
אתר רשמי של ארצות הברית אודות תהליך ההגירה:
http://travel.state.gov
 
 
הגירה לניו זילנד
מדיניות ההגירה לניו זילנד נקבעה על ידי חוק ההגירה משנת 1987. בהתאם לחוק זה, על כל אדם המתכנן להגר לניו זילנד, לקבל תחילה סטטוס של תושב, המאפשר לחיות ולעבוד בניו זילנד לצמיתות. ותק של שלוש שנים בתור תושב כולל עמידה בכל התנאים הנדרשים, יעניקו לך זכות להגיש בקשה לקבלת אזרחות של ניו זילנד. ניו זילנד מכירה באזרחות כפולה.
קטגוריות של הגירה:
* קטגוריה מקצועית
* אנשי עסקים
* משקיעים
* יזמים
* קטגוריה משפחתית
מידע רשמי אודות תהליך ההגירה לניו זילנד:
http://newzealand.govt.nz/browse/immigration/  


נשמח להעמיד את שירותינו לרשותכם

ניתן להזמין ולקבל תרגום מאמרים או מסמכים בלי להגיע למשרדנו. לשם כך יש לשלוח אלינו את המסמכים בדואר, דואר אלקטרוני או פקס. העבודה המוכנה תשלח אליכם בדואר.
את התשלום ניתן לבצע בכרטיס אשראי.

 

translate_570_024

Check Also

תרגומי מסמכים

חברת ליטרה מתמחה בתרגום מסמכים באופן מקצועי מהיר ויעיל, יש לנו את כל הידע בתחום …

נגישות
Call Now Button