תרגום רפואי

תרגום רפואי כשמו כן הוא, עוסק במסמכים, מאמרים וטקסטים להם קשר לתחום, זה יכול להיות מחקר או מאמר מדעי, דו"ח, בדיקה או תיק רפואיים וזה יכול להיות עלון של תרופה או מרשם. כאשר בניגוד לתחומים אחרים בהם יש לעתים אפשרות להסתפק בתרגום ברמה סבירה, במקרים מעין אלו לא ניתן.

קודם כל זה חייב להיות איש מקצוע שיודע את שתי השפות, המקור והיעד, על בוריין, ובנוסף הוא חייב להיות בקיא במונחים ובמושגים. כלומר, זה לא יכול להיות כל אחד, אלא רק אגם בעל ידע נרחב, הבנה וניסיון בביצוע עבודות מסוג זה. זאת כיוון שאין מקום לטעויות או משגים, אפילו קטנים ביותר, משום שמדובר במטלה לא פשוטה, האחריות היא גבוהה ויכולות גם להיות לה השלכות חמורות.

מתי נזקקים לשירותי תרגום רפואי

לשירות זה יכול להזדקק במועד זה או אחר כמעט כל אחד, לא רק יצרני תרופות, בתי חולים, חוקרים, חברות ביטוח, רופאים, מעבדות מחקר או סטודנטים, אלא גם מי שנוסע להתגורר/לעבוד בארץ זרה או מי שמגיע לארץ בנסיבות דומות, ונדרש להציג חוות דעת בפני וועדה או לצורך תביעות ביטוח וכדומה.

אז כמו שכבר הבנתם מדובר בנושא רגיש ובעבודה שעליה להיעשות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בידי אנשי מקצוע המתמחים בכך וללא רבב. וכדי להבטיח שכך יהיה, חברת ליטרה שלה ניסיון של יותר משני עשורים, מציעה לכם את שירותיה.

בליטרה מועסקים אך ורק מתרגמים שלהם ידע נרחב בתחומי עיסוקם, מה שאומר שלא משנה איזה עבודה נחוצה לכם, היא תתבצע בידי מי שלא רק בקיא בשפות היעד והמקור אלא גם בכל הקשור בטרמינולוגיה בה נעשה שימוש,. כך שאתם יכולים להסיר כל דאגה ולהיות בטוחים שהמוצר המוגמר יהיה ללא דופי.

ובין אם אתם נציגי חברה גדולה או לקוחות פרטיים, אתם מוזמנים לקבל מענה מוצלח ביותר לצורך שלכם. לצד שירותי תרגום רפואי אנחנו מספקים גם מבחר סוגים אחרים – טכני, עסקי, מדעי, משפטי, לרבות אישור בידי נוטריון. כל עבודה עוברת הן בקרת איכות והן עריכה לשונית.

ניתן להגיש את המסמכים גם בדואר, בפקס או במייל, כך שאינכם מוכרחים להגיע למשרדים. לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון, באימייל או על ידי מילוי הטופס המצורף, נשמח לענות לכם על כל שאלה ולספק לכם את האינפורמציה הרצויה.


נשמח להעמיד את שירותינו לרשותכם

ניתן להזמין ולקבל תרגום מאמרים או מסמכים בלי להגיע למשרדנו. לשם כך יש לשלוח אלינו את המסמכים בדואר, דואר אלקטרוני או פקס. העבודה המוכנה תשלח אליכם בדואר.
את התשלום ניתן לבצע בכרטיס אשראי.

 

translate_570_033

Check Also

תרגומי מסמכים

חברת ליטרה מתמחה בתרגום מסמכים באופן מקצועי מהיר ויעיל, יש לנו את כל הידע בתחום …

נגישות
Call Now Button